مجموعه پرورش « دهکده حیوانات » بزرگترین و اولین مجموعه پرورش سگ دارنده پروانه بهره برداری سگ پلیس، سگ نگهبان و سگ گارد از وزارت جهاد کشاورزی می باشد. مجموعه پرورش سگ دهکده حیوانات به مساحت 5 هزار مترمربع با رعایت تمام اصول و استانداردهای جهانی ساخته شده است. هدف ما ارائه ی سگ هایی با خلوص صد در صد و کاملا اصیل بوده که این هدف موجب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان عزیز می باشد.

سگ دهکده حیوانات

فروش سگ دهکده حیوانات

برای رسیدن به این هدف ما فعالیت خود را از سال 1392 با 20 قلاده سگ مولد (ماده) در استان کرج بصورت کاملا تخصصی بر اساس آخرین استانداردهای جهانی fci شروع کرده و در طی این سال ها با تکیه بر علم روز دنیا و رعایت کلیه موازین سلامت و بهداشت اقدام به پرورش و اصلاح نژاد در رسته ی سگ های نگهبان، سگ گارد، سگ شکاری ، سگ پلیس ، سگ کار ، سگ خانگی ، سگ امداد و خدمات ، سگ ورزشی و سگ تازی نموده و شکر خدا در این زمینه پیشرفت روز افزون داشته ایم و امروز با بیش از 99 قلاده سگ مولد و اصیل با همت و تلاش بیشتری در کنار شما سروران عزیز به راهمان ادامه می دهیم.

فروش سگ دهکده حیوانات

دهکده حیوانات پرورش سگ

دهکده حیوانات برای پرورش سگ علاوه بر رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی سگ، به زیبایی او نیز می پردازد. مهم ترین هدف این مجموعه کسب رضایت خریداران گرامی می باشد.

مجموعه دهکده حیوانات دارای:

  • امکان بازدید همه روزه از مجموعه و مولدها
  • امکان ارسال به تمام نقاط

می باشد.

دهکده حیوانات پرورش سگ

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید