هرکول (Herkol)

هرکول (HERKOL) مولد نژاد سگ قفقازی دردهکده حیوانات میباشد وارداتی از روسیه با سابقه و شجره درخشان سگ نگهبان غول پیکر، سگ اصیل ، سگ بزرگ جهت خرید توله های درشت قفقازی با ما تماس بگیرید .

شادو (Shadow)

شادو (shadow) مولد سگ سیبرین هاسکی است. شادو یک سگ فوق العاده اصیل و زیباست. این سگ قهرمان چند دوره مسابقات زیبایی و اصالت بوده است. توله های شادو توله هاسکی های چشم آبی و یخی آماده تحویل میباشند. جهت خرید و بازدید از شادو با شماره های سایت تماس بگیرید.

برفی (Barfi)

برفی ( barfi ) از نژاد سگ آلابای وارداتی از روسیه است که جزو یکی مولدهای خوب این نژاد در دهکده حیوانات میباشد. به طور کلی سگ آلابای جزو یکی از بهترین سگهای نگهبان و دیده بان در دنیا است . جهت خرید توله های الابای ( برفی ) تماس بگیرید .

سگ روتوایلر

انوکس ( unox ) یکی دیگر از مولدهای سگ روتوایلر مجموعه است. انوکس دارای سابقه درخشان و شجره عالی است. دوستانی که به نژاد سگ روتوایلر علاقمند هستند جهت خرید توله های فوق حرفه ای روتوایلر با تماس بگیرند .

چارلی (Charlie)

چارلی charlie یکی از مولدهای ژرمن شپرد مجموعه دهکده حیوانات میباشد . این سگ ژرمن شپرد فوق العاده پرانرژی و باهوش هست. توله های چارلی از سطح هوشیاری بالایی برخوردار هستند و اموزش و تربیت این این توله ها بسیار راحت و سرگرم کننده خواهد بود. جهت خرید توله های چارلی و بازدید از مجموعه و مولدها با ما...

مالاموت

مالاموت غول پیکر مکسی maxi بی شک یکی از بهترین مالاموت های موجود در ایران میباشد که متعلق به مجموعه دهکده حیوانات است . جهت اطلاع از توله های مکسی تماس بگیرید.

لارس (Lars)

اقای لاس lars مولد نر مجموعه از نژاد محبوب و پرطرفدار سگ دوبرمن میباشد. لاس در حال حاضر 2/5 ساله است . این سگ سگ دوبرمن وارداتی از کشور روسیه با شجره عالی و موفق است. جهت خرید توله های حرفه ای لارس با شماره های سایت تماس بگیرید . پرورش انواع سگ دوبرمن، نگهبان، سگ گارد و پلیس مطابق با متد روز دنیا...

روت وایلر ساشا

ساشا (sasha) یکی از مولدهای نژاد سگ روتوایلر اصیل در دهکده حیوانات است. جهت اطلاع از توله های ساشا می توانید در ساعات مشخص شده تماس بگیرید. توله های جدید ساشا آماده تحویل میباشند .

هاسکی گلد

تیگر و تینا ( tiger&tina ) مولد های سگ هاسکی گلد ، هاسکی قهوه ای/ نسکافه ای هستند. پرورش سگ سیبرین هاسکی در رنگ زیبا و پرطرفدار گلد در دهکده حیوانات انجام می پذیرد. جهت خرید توله هاسکی چشم آبی در رنگ گلد تماس بگیرید .

فرساژ و روکسی (Fersage and Roxy)

فرساژ و رکسی دو تا از بهترین سگای گریت دین موجود در ایرانند که با افتخار جزو سگهای مولد دهکده حیوانات هستند . فرساژمولد نر حدود 3 ساله است. روکسی مولد ماده بوده و حدود 4 ساله است. این دو سگ از بهترین نژادهای سگ گریت دین وارداتی هستند که شجره دارند. جهت خرید توله های گریت دین اصیل با شماره های سایت...

سگ های مولد

در سایت دهکده حیوانات بهترین سگ های مولد به فروش می رسد. در همین صفحه می توانید انواع سگ های مولد موجود در این سایت مشاهده نمایید و درصورت داشتن سوال و یا خرید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
سگ ها حیوانات خانگی باوفا و همراهی هستند که بسیاری از انسان ها آن ها را به همین خاطر دوست دارند. در صورتی که می خواهید سگ های مولد خریداری کنید، باید نکاتی را برای زایمان سگ در نظر داشته باشید. به عنوان مثال شما باید درباره تاریخ جفت گیری سگ خود اطلاع داشته باشید و در صورت تاخیر در زایمان با دامپزشک مشورت نمایید.

سگ مولد چیست

سگ مولد سگی است که دارای سلامت و اصالت کامل و شرایط زایمان می باشد. در صورتی که می خواهید سگ شما توله به دنیا بیاورد، باید سگ مولد خریداری کنید. دقت داشته باشید که ویژگی تولید مثل و بالغ بودن باید در سگ شما وجود داشته باشد تا سگ مولد شناخته شود. سگ های ماده بین تا 18 ماهگی بالغ می شوند که بر اساس نژاد سگ این تاریخ متفاوت است. بهترین زمان برای جفت گیری سگ، بعد از 18 ماهگی می باشد. مدت زمان بارداری سگ تا 65 روز بوده که از هفته سوم یا چهارم با لمس شکم سگ می توان از بارداری او مطمئن شد. به دلیل اینکه طول دوره بارداری سگ ها کوتاه است، باید از موقعی که متوجه باردار بودن سگ خود شدید، وسایل مورد نیاز برای زایمان او و نگهداری توله‌ سگ ها را فراهم نمایید.

سگ های مولد

سگ مولد

در دهکده حیوانات انواع سگ مولد برای فروش وجود دارند. اطلاعات کامل هر نژاد سگ مولد برای توضیحات بیشتر قرار داده شده است که پس از مطالعه می توانید سگ مولد خود را انتخاب نمایید. در صورتی که سگ شما دچار مشکلی نشده باشد، در زمان تعیین شده زایمان می کند و توله سگ هایش را به دنیا می آورد. به دلیل اینکه سگ ها به صاحبان خود علاقه زیادی دارند، شما باید هنگام زایمان سگ کنار او حضور داشته باشید تا به آرامش برسد. ماساژ دادن شکم و پای سگ هنگام زایمان، به آسانتر شدن این فرآیند کمک زیادی می کند. طول مدت فرآیند زایمان بین ۱۲ الی ۳۶ ساعت است که این مدت زمان به سابقه زایمان مادر و تعداد توله ها بستگی دارد.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید