فروش ویژه سگ

برای برخی از نژادهای سگ باید زمان زیادی در تربیت آن ها صرف کرد. نژادهایی مانند ژرمن شپرد، روتوایلر و هاسکی از این دسته هستند. اما برخی نژادهای دیگر مانند بیگل، پاگ، بول تریر و فرنچ بولداگ برای افرادی مناسب اند که مشغله زیادی دارند و نیاز به تربیت خاصی ندارند. براساس سایت AKC بهترین سگ های مناسب برای گارد و سگ خانواده به صورت زیر می باشند:

  • سگ گارد: سگ ژرمن شپرد، دوبرمن، روتوایلر و بول ماستیف
  • سگ خانواده: سگ کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل، بیگل، فرنچ بولداگ و سگ گلدن رتریور

سگ ارزان

در صورتی که می خواهید برای خرید سگ ارزان اقدام کنید، باید نکات مهمی را مدنظر قرار دهید. هنگامی که شما سگی را خریداری می نمایید، تا آخر عمر سگ مسئولیت او را پذیرفته اید. بنابراین برای قبل از خرید در مورد سگ و رفتارهای او براساس نژاد سگ، تحقیق کرده و مناسب ترین و سالم ترین نژاد را بخرید. در این صفحه می توانید فروش وِیژه سگ را در سایت دهکده حیوانات مشاهده نمایید.

سگ ارزان

خرید توله سگ ارزان

در صورتی که قصد خرید توله سگ ارزان دارید، باید درباره نژاد او بیشتر بدانید و تحقیق کنید. توله سگ ها اصولا آموزش ندیده اند و نیاز به تربیت دارند. اگر توله سگ را برای فرزند خود خریداری می کنید، بهتر است بدانید چه نوع نژادی عاشق بچه ها و بازی کردن با آن هاست. نژادهای باکسر و بیگل مناسب بچه هایی هستند که عاشق شیطنت و بازی می باشند. برای بچه های بزرگتر نژاد داشهوند که کمی آرام تر بوده، مناسب است. نژادهای مانند سینت برنارد و لابرادور نیز برای حفاظت از بچه و بازی کردن با او خرید و فروش می شوند.

سگ ارزان قیمت

باید برای خرید سگ ارزان قیمت محتاطانه عمل کنید و از طریق فروشگاه های مجاز خرید و فروش سگ اقدام کنید. سایت دهکده حیوانات براساس آخرین استاندارهای جهانی و به صورت تخصص با به کارگیری علم روز و رعایت نکات بهداشتی نژاد های سالمی را پرورش می دهد. بنابراین سگ ارزان قیمت در این مجموعه با بالاترین سطح سلامت به فروش می رسد. به دلیل اینکه هر نوع نژاد سگ برای کار خاصی پرورش داده می شود، هنگام خرید سگ باید نوع نژاد و هدف خود از خرید را مدنظر قرار دهید. در همین صفحه فروش ویژه سگ ارزان قیمت را در سایت دهکده حیوانات مشاهده نمایید.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید