کن کورسو Cane Corso

تماس بگیرید سگ کنکورسو CC-101
تماس بگیرید سگ کن کورسو بلو
تماس بگیرید سگ کن کورسو ایتالیایی
تماس بگیرید توله کین کورسو
تماس بگیرید توله کنکورسو نر CC-102
تماس بگیرید توله کن کورسو فوق العاده اصیل - Kk100
تماس بگیرید توله کن کورسو اصیل
تماس بگیرید توله سگ کن کورسو

IMG 20190705 WA0059

کن کورسو یک نوع سگ ماستیف از مدل ایتالیایی است. در زبان ایتالیایی نام این سگ به معنای سگ حیاط است. سگ کین کورسو از ابتدا برای نگهبانی مورد استفاده قرار می گرفته است و اکنون کاربرد شکار به آن اضافه شده است. به سبب هوش بالا و آموزش پذیری بالای این سگ ها، هرکسی از بازی کردن با این سگ ها لذت خواهد برد.این بولداگ ایتالیایی به عنوان یک سگ شکاری و ورزشی در سال های زیادی برای شکار یا حفاظت استفاده شده است. سگ کن کورسو یا کین کورسو وزن بالایی دارد و برای جلوگیری از ازدیاد وزن این سگ، باید هرروز فعالیت بدنی فراوان داشته باشد و ورزش روزانه از زندگی این حیوان کم نشود به همین دلیل در انتخاب مواد غذایی و کالری آنها دقت کنید تا دچار اضافه وزن نگردد.همچنین رژیم غذایی کن کورسو بسیار مهم است که باید حتما به آن رسیدگی شود، تا دچار اضافه وزن نگردد.

سگ کن کورسو

سگ کن کورسو بسیار احساسی است و رابطه حسی قوی با اعضای خانواده ای که از آن نگهداری می کنند برقرار می کند. هوش و حافظه این سگ در به خاطر سپردن چهره زیاد است و می تواند تا سال های سال صورت و چهره  افراد را در خاطر حفظ کرده و شناسایی نماید. از معروفترین سگ های کن کورسو، سگ بازیگر معروف آمریکایی، وین دیزل است.اگرچه این سگ بسیار با احساس است ولی به یاد نبرید که این سگ یک جنگجوی به تمام معنا است.

قیمت سگ کن کورسو 

قیمت توله کن کورسو اصیل را برحسب قد و جنس و سلامتی و میزان اجتماعی بودن می توان تعیین نمود. باید در نظر داشت کار کردن با آن برای بچه ها و افراد بی تجربه آسان نیست. به خصوص که این سگ در صورت آموزش ندیدن مناسب و کافی، بسیار سرکش بوده و کارهای سرخود بسیاری ممکن است از آن سر بزند. پس حتما باید رفتار با آن ها را بلد باشید تا دچار مشکل نشوید البته نگران داشتن این سگ نباشید، با یادگرفتن اصول اولیه، داشتن این سگ ها در طولانی مدت، لذت بخش خواهد بود. ما در سایت دهکده حیوانات در پرورش سگ کن کورسو در کنار شما خواهیم بود، نگران نباشید.

مشخصات سگ کن کورسو

ارتفاع سگ کن کوسو از ۵۸ تا ۶۹ سانتی متر خواهد بود. این سگ ها در مدل نر عموما حدود  ۵۰ تا ۵۴ کیلو وزن داشته که درمورد جنس ماده 5 کیلو کمتر است. طول عمر کین کورسو بین ۱۰ تا ۱۲ سال خواهد بود. به یاد داشته باشید که این سگ ها نوعی سگ شکاری و نگهبان است و از اینکه به عنوان نمایش از آنها استفاده کنید خوششان نیامده و ممکن است واکنش خوبی از آنها نبینید به خصوص اگر در کودکی این نوع سگ ها، آموزش ارتباط درست با آدم ها به آنها یاد داده نشده باشد.

آموزش کین کورسو

برای آموزش و اجتماعی کردن این نژاد سرسخت ماستیف از سال های اولیه وقت گذاشته و تلاش کنید تا در بزرگسالی این سگ ها شاهد نتایج درخشانی از آموزش کن کورسو باشید. کین کورسو برای نگهداری در محیط های بزرگ مناسب است زیرا نیاز به فعالیت زیادی در طول روز داشته و زمان کمی را در خانه خود به سر میبرد و معمولا در حال راه رفتن و دویدن است و بعد از آموزش زیاد می تواند به یک دوست و همراه خوب برای خانواده شما تبدیل گردد و در پیاده روی های خانوادگی طولانی همراه شما باشد.

پوشش کن کورسو

سگ کن کورسو در نور به رنگ خاکستری بوده و در سایه به رنگ مشکی و سفید دیده خواهد شد ولی نکته جالب این است که رنگ موهای این سگ به قدری خاص است که در نور سایه روشن به رنگ قرمز حنایی خواهد بود. این سگ ایتالیایی در زمان جنگ و درگیری به قدری قدرتمند و جدی دفاع می کند که حتی ممکن است دچار مجروحیت شده و گوش هایشان کنده شود؛ حتی مشهور است که در اثر دعواهای ادامه دار، دم های آنها کوتاه شده و در آخر به اندازه 4 مهره دم خواهد ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب آگاهی از نژادهای موجود از سگ کین کورسوی ایتالیایی با شماره های سایت دهکده حیوانات تماس بگیرید.

سوالات متداول کن کورسو Cane Corso

میانگین طول عمر سگ نژاد کن کورسو چقدر است؟

نژاد کن کورسو به طور میانگین در حدود 9 الی 12 سال عمر می کند.

قیمت سگ کن کورسو بر چه اساسی تعیین می شود؟

این سگ تربیت پذیر است و قیمت توله این سگ بر حسب اصیل بودن، قد، جنس، سلامتی و میزان اجتماعی بودن آن ها تعیین می شود.

سگ نژاد کن کورسو را از کجا می توان خریداری کرد؟

شما می توانید سگ اصل کن کورسو با تضمین سلامت کامل را از سایت دهکده حیوانات خریداری کنید. 

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید