قیمت سگ هاسکی

تماس بگیرید هاسکی گلد چشم آبی - H122
تماس بگیرید هاسکی چشم یخی - H102
تماس بگیرید هاسکی مالاموت گلد - H113
تماس بگیرید هاسکی ماده چشم آبی
تماس بگیرید هاسکی سفید مشکی چشم ابی - H112
تماس بگیرید هاسکی ارزون قیمت - H116
تماس بگیرید سگ گرگی هاسکی - H120
تماس بگیرید سگ هاسکی یک ساله - H117
تماس بگیرید سگ هاسکی گلد - H106
تماس بگیرید سگ هاسکی چشم آبی - H104
تماس بگیرید سگ هاسکی نر - H118
تماس بگیرید سگ هاسکی مالاموت سفید - H114
تماس بگیرید سگ هاسکی ماده - H108
تماس بگیرید سگ هاسکی قهوه ای - H111
تماس بگیرید سگ هاسکی سفید پشمالو - H121
1,200,000 تومان سگ هاسکی سفید - H101
تماس بگیرید سگ هاسکی بزرگ - H119
تماس بگیرید سگ هاسکی بالغ - H-105
تماس بگیرید سگ هاسکی 4ماهه - H115
تماس بگیرید سگ سیبرین هاسکی بالغ - H109
تماس بگیرید توله هاسکی گلد چشم یخی - H-109
تماس بگیرید توله هاسکی گلد سفید قهوه ای - H110
تماس بگیرید توله هاسکی چشم آبی - H204

سگ هاسکی که بیشتر به سگ های کشنده های سورتمه شهرت دارند، از نژاد سگ های سیبری هستند. این سگ ها در دو دسته اصلی سگ سیبرین هاسکی و سگ هاسکی چوکچی دسته بندی می گردند. معروف ترین استفاده از سگ هاسکی در ارتش آمریکا به عنوان تفحص و جستجوی جنازه ها در دهه 30 میلادی بوده است. اگر در مناطق سرد زندگی می کنید یا جای خواب سگ شما در بیرون از خانه قرار دارد، نگران نباشید، سگ سیبرین هاسکی تا حدی می تواند این سرما را تحمل نماید. گفته می شود سگ هاسکی سیبرین می تواند کل فصل زمستان را در هوای آزاد سپری نماید. این سگ ها در گذشته بیشتر جنبه کار کردن و حمل بار داشته اند و کمتر به عنوان سگ زینتی استفاده می شده است، اما امروزه با توجه به زیبایی منحصربفرد این نوع سگ هاسکی و دارا بودن چشمانی زیبا، به عنوان سگی همراه و دست آموز در خانه ها دیده می گردد.

سیبرین هاسکی

سگ سیبرین هاسکی

سیبرین هاسکی ( Siberian Husky ) در رنگ های مختلف از طیف سفید تا مشکی هستند. وزن جنس نر سگ هاسکی از ۲۰ تا ۲۷ کیلوگرم بوده و جنس ماده وزنی بین ۱۶ تا ۲۳ کیلوگرم وزن دارد. بنا بر تجربه، قد جنس نر هاسکی در بزرگسالی از ۵۳ تا ۶۰ سانتیمتر می رسد و حداکثر ارتفاع جنس ماده هاسکی ۵۶ سانتیمتر خواهد بود. سگ سیبری هاسکی بیشترین شباهت را به سگ ماموت آلاسکایی دارد و ادامه نسل قدیمی سگ هایی با نام اشپیتز است. پوشش پر پشت مو در سگ های سیبرین هاسکی معروف بوده و دمی پرمو دارند.معمولا سگ سیبرین هاسکی به صورت دو رنگی دیده می گردد که این دو رنگی بودن به خاطر تفاوت نوع پوشش مو است. موهای ضخیم تر زیر موهای نازک قرار گرفته و باعث می گردد رنگ رویی بهتر نشان داده شود. اگر در مناطق گرم هستید حتما به فکر خنک کننده برای سگ سیبرین هاسکی باشید. حال در ادامه جدولی از مشخصات کامل این نژاد ارائه دادیم.

نژاد سیبرین
قد جنس نر از 53 سانتی متر تا 60 سانتی متر و جنس ماده حداکثر ارتفاع 56 سانتی متر
وزن جنس نر وزنی بین 20 الی 27 کیلوگرم و جنس ماده وزنی بین 16 الی 23 کیلو گرم 
طول عمر  12 الی 15 سال
اصالت  روسیه
رنگ  سیاه سفید، طوسی سفید
شخصیت  سطح انرژی بالا، علاقمند به بازیگوشی، گرایش به زوزه کشیدن، رفتار دوستانه با سگ های دیگر، علاقمند به کودک و خانواده

قیمت سگ هاسکی

قیمت سگ هاسکی بر اساس سن و میزان توانایی ها و سالم بودن تعیین می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  سگ هاسکی، با شماره های سایت تماس بگیرید.از دیگر ویژگی های شاخص سگ سیبرین هاسکی، رنگ چشمان خیره کننده است. به جز رنگ چشمان آبی، چشمانی عسلی رنگ یا قهوه ای در این سگ ها زیاد است. موارد زیادی از سگ هاسکی با دو رنگ چشم وجود دارد که از منحصر بفرد بودن و زیبایی آن ها حکایت دارد. چشم های تیله ای سگ هاسکی خیره کننده است. وجود موها در سر پنجه این نوع سگ ها باعث شده بتوانند در فصل سرما راحت راه رفته و در سردی هوا کمتر دچار مشکل شوند. حداکثر عمر هاسکی، 15 سال است و کمتر دچار بیماری می گردند. از جمله بیماری های شایع در سگ سیبرین هاسکی، صرع و آب مروارید و مشکلات چشمی است. سگ های حمل کننده سورتمه بیشتر دچار مشکلات تنفسی بوده و در دراز مدت مشکلات گوارشی پیدا خواهند نمود. این سگ به تحرک زیاد نیاز داشته و باید پیاده روی و دوی زیاد داشته باشد. کارهایی مثل کندن زمین از علایق این سگ ها است. سگ هاسکی کم آزار بوده و صدای کمی دارند و در سنین کهنسالی کمتر با بقیه بازی می کنند و بیشتر ساکت هستند. تربیت این نوع سگ هاسکی را از 5 ماهگی آغاز کنید و سعی کنید به صورت همبازی با حیوانات دیگر بار بیاورید.

قیمت سگ هاسکی

شستشوی سگ هاسکی

شستشوی سگ هاسکی بسیار با اهمیت است این سگ ها به دلیل پر مو بودن می توانند در صورت رعایت نشدن بهداشت، دچار ریزش مو گردند. ریزش مو در کل برای هاسکی تا حدی طبیعی است، ولی نباید زیاد گردد. سگ هاسکی در مناطق سردسیر ریزش موی کم تری خواهد داشت و در هوای گرم به دلیل گرما دچار ریزش زیاد می گردند، از این رو خنک نمودن محیط نگهداری هاسکی با اهمیت است. برس زدن موهای سگ سیبرین به طور هفتگی اجباری بوده و نباید از این امر غفلت ورزید و در زمان بروز مشکلات مو، حتما هرروز از برس استفاده نمایید. البته به طور کلی خود سگ سیبرین هاسکی تمیز است و بیشتر اوقات مانند گربه در حال تمیز کردن خود است و کم استحمام کردن آن ها باعث نمی گردد که بوی بدی به خود بگیرند. در صورت بروز عفونت در اندام های مختلف سگ مانند گوش ها، محلول های شست و شوی مخصوص سگ را تهیه نموده و با پنبه تمیز کنید. برای پشیگیری از بروز عفونت های دهان و دندان در سگ سیبرین هاسکی، حداقل هفته ای یکبار از پاک کننده های دهان و دندان مخصوص استفاده کنید.

شستشوی سگ هاسکی

عکس سگ هاسکی

همانگونه که از تصاویر سگ هاسکی مشخص است، جالب است بدانید که سگ هاسکی نه‌تنها از نظر ظاهری جذاب است، بلکه دارای شخصیت‌های فرهنگی و رفتاری منحصر به فردی نیز است. سگ هاسکی از نظر شخصیتی فعال، باهوش، و مستقل است. آن ها دارای انرژی فراوانی هستند که نیازمند فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی مداوم هستند. در واقع شخصیت پویای هاسکی‌ها باعث می‌شود که ارتباط با آنها همواره شگفت‌انگیز و جذاب باشد. آنها با هوش بالا و طمع‌آوری خود، به سرعت آموزش دیده و قابلیت‌های جدیدی را به زودی فرا می‌گیرند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که هاسکی‌ها علاوه بر عضویت در خانواده، به عنوان یک همکار وفادار و موثر نیز مورد توجه قرار گیرند. دهکده حیوانات پرورش دهنده سگ هاسکی است. عکس سگ هاسگی به همراه اطلاعات کامل آن در سایت قرار داده شده است. 

 عکس سگ هاسکی

شرایط نگهداری سگ هاسکی

شرایط نگهداری سگ هاسکی سخت نبوده و سگ های اذیت کننده ای نیستند. تاریخ نشان می دهد که این سگ ها از زمان های قدیم در منطقه چوکچی سیبری استفاده می شدند. این سگ سورتمه ران، برای حمل وسایل مختلف در آن زمان به کار رفته و بعدها در ایام شکار، وظیفه محافظت از زن ها و کودکان در هنگام عدم حضور مردها به عهده این سگ ها گذاشته شد. در واقع مردم عشایر سبیری از این نوع سگ سیبرین هاسکی در مناطقی که نیاز به حمل بار زیاد یا نگهبانی های طولانی در فصول سرد بود استفاده می کردند، به همین دلیل این نوع سگ ها تحمل شرایط سخت و کم غذا بودن را داشته و شرایط نگهداری خاصی ندارند. متخصصین جهانی سگ پیشنهاد می کنند که این سگ ها در زمان طولانی نمی توانند به عنوان نگهبان استفاده گردند و بهتر است برای کارهای پر جنب و جوش و همراهی در پیاده روی به کار روند. به همین دلیل سگ هاسکی در عملیات جستجو و تفحص حضور داشته و عملکرد مناسبی از خود نشان می دهند. شاید برای شما جالب باشد که سگ سیبرین هاسکی برای سالم بودن نیاز دارد به طور پیوسته در حال حرکت باشد. این سگ ها برای طی کردن مسافت های طولانی در حد کیلومترهای زیاد به کار می رفتند به همین دلیل با نشستن های طولانی میانه خوبی ندارند. استقامت بالای سگ سیبرین هاسکی در این باره بی نظیر خواهدبود.

شرایط نگهداری سگ هاسکی

خصوصیات سیبرین هاسکی

در انتخاب سگ سیبرین هاسکی سعی کنید که اندازه اعضای مختلف بدن مانند جمجمه و کشیدگی بدن متناسب باشد. به جز رنگ ها قهوه ای و مشکی، مدل های زیبایی از هاسکی به رنگ سفید وجود دارد که رنگ پوزه ها در این رنگ از سیبرین هاسکی، در اصطلاح گوشتی رنگ است. بینی برفی یکی از گونه های سگ سیبرین هاسکی است دارای رگه های صورتی در بینی است. گوش های مثلثی سگ سیبرین هاسکی مانند برند این سگ ها است و ما اصلا موافق عمل های جراحی که برای گرد کردن گوش های این سگ ها انجام می پذیرد، نیستیم. سگ سیبرین هاسکی شباهت های زیادی به گرگ و حتی روباه دارد. دم پشمالو و پرموی این سگ شبیه به دم روباه است.صرفنظر از نژادهای سیبرین هاسکی، رنگ کمر، پنجه و پا و زیر دم به رنگ سفید می باشد.یکی از اصول روانشناسی در فهمیدن حالت روحی سگ سیبرین هاسکی ، نوع نگه داشتن دم است. سگ هاسکی در حالت هشدار و خطر دم خود را بالا برده و در حالت منحنی نگه می دارد ولی در هنگام آرامش دم این سگ پایین است. برای کسب ازلاعات بیشتر درباره سگ سیبرین هاسکی و قیمت توله سگ هاسکی با شماره های متخصیین دهکده حیوانات تماس بگیرید.

سوالات متداول سیبرین هاسکی

چشمان سیبرین هاسکی چه رنگی است؟

سیبرین هاسکی دارای چشمان بادامی شکل با اندازه ای متوسط است که می تواند به رنگ هایی چون آبی، قهوه ای و حتی گاهی اوقات هر یک از چشمان می تواند به یک رنگ باشند.

سطح تحمل گرما و سرما سیبرین هاسکی چگونه است؟

سطح تحمل سرما سیبرین هاسکی بسیار بالا است ولی در مقابل آن مقاومت کمی در مقابل گرما دارند.

سیبرین هاسکی اصیل را از کجا می توان خریداری کرد؟

مجموعه دهکده حیوانات بهترین پرورش دهنده سگ های اصیلی چون سیبرین هاسکی است. این سگ اصیل را از دهکده حیوانات می توان خریداری کرد.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید