هاسکی مو بلند

پنبه (Panbeh) سگ هاسکی موبلند سفید خالص از مولدهای نژاد سگ هاسکی مجموعه دهکده حیوانات میباشد .

جنسیت پنبه نر است.

سن پنبه 2/5 ساله است.

سری جدید توله های پنبه آماده تحویل هستند.

 جهت خرید توله های هاسکی سفید می توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و در تمام روزهای هفته می توانید از آنها دیدن کنید.

 

لطفا نظرات خود را با خانواده دهكده حيوانات در ميان بگذاريد

سگ های مولد

در سایت دهکده حیوانات بهترین سگ های مولد به فروش می رسد. در همین صفحه می توانید انواع سگ های مولد موجود در این سایت مشاهده نمایید و درصورت داشتن سوال و یا خرید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
سگ ها حیوانات خانگی باوفا و همراهی هستند که بسیاری از انسان ها آن ها را به همین خاطر دوست دارند. در صورتی که می خواهید سگ های مولد خریداری کنید، باید نکاتی را برای زایمان سگ در نظر داشته باشید. به عنوان مثال شما باید درباره تاریخ جفت گیری سگ خود اطلاع داشته باشید و در صورت تاخیر در زایمان با دامپزشک مشورت نمایید.

سگ مولد چیست

سگ مولد سگی است که دارای سلامت و اصالت کامل و شرایط زایمان می باشد. در صورتی که می خواهید سگ شما توله به دنیا بیاورد، باید سگ مولد خریداری کنید. دقت داشته باشید که ویژگی تولید مثل و بالغ بودن باید در سگ شما وجود داشته باشد تا سگ مولد شناخته شود. سگ های ماده بین تا 18 ماهگی بالغ می شوند که بر اساس نژاد سگ این تاریخ متفاوت است. بهترین زمان برای جفت گیری سگ، بعد از 18 ماهگی می باشد. مدت زمان بارداری سگ تا 65 روز بوده که از هفته سوم یا چهارم با لمس شکم سگ می توان از بارداری او مطمئن شد. به دلیل اینکه طول دوره بارداری سگ ها کوتاه است، باید از موقعی که متوجه باردار بودن سگ خود شدید، وسایل مورد نیاز برای زایمان او و نگهداری توله‌ سگ ها را فراهم نمایید.

سگ های مولد

سگ مولد

در دهکده حیوانات انواع سگ مولد برای فروش وجود دارند. اطلاعات کامل هر نژاد سگ مولد برای توضیحات بیشتر قرار داده شده است که پس از مطالعه می توانید سگ مولد خود را انتخاب نمایید. در صورتی که سگ شما دچار مشکلی نشده باشد، در زمان تعیین شده زایمان می کند و توله سگ هایش را به دنیا می آورد. به دلیل اینکه سگ ها به صاحبان خود علاقه زیادی دارند، شما باید هنگام زایمان سگ کنار او حضور داشته باشید تا به آرامش برسد. ماساژ دادن شکم و پای سگ هنگام زایمان، به آسانتر شدن این فرآیند کمک زیادی می کند. طول مدت فرآیند زایمان بین ۱۲ الی ۳۶ ساعت است که این مدت زمان به سابقه زایمان مادر و تعداد توله ها بستگی دارد.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید