پیت بول Pitbull

تماس بگیرید توله پیت بول نر و ماده P300
تماس بگیرید توله پیت بول نخودی چاکلت P200
تماس بگیرید توله پیت بول مشکی P100
تماس بگیرید توله سگ امریکن پیت بول نخودی
تماس بگیرید توله سگ امریکن پیت بول مشکی

5320b8424cd5f33f6f7b35b363b342ba

سگ پیت بول یک نژاد سگ آمریکایی است. این سگ با اندازه ای متوسط، قدرت بی نظیری دارد. سگ پیتبول، باهوش، دارای عضلاتی قدرتمند و پرسرعت است. میزان قدرت و سرعت سگ پیت بول به قدری است که در نمایش های جنگ بین سگ ها، این نوع سگ ها به کار می رود و صحنه های جنگ آنها بسیار پرطرفدار است. جان سختی بالای پیت بول باعث شده است که این سگ ها بتوانند در بسیاری از نبردها تا آخرین لحظه به مبارزه ادامه دهند. آموزش پذیری این سگ ها بالاست. در باشگاه ها و نمایشگاه های معروف امریکا، سگ پیت بول به نام استافورد ثبت شده اند. نوع پوشش و موهای سگ پیت بول دارای موهای کوتاه براق چند رنگ است. قانون خاصی در نگهداری پیت بول وجود ندارد و نظافت های دوره ای برای سگ کافی خواهد بود. پیت بول ها در هر دو جنس تا حداکثر 60 سانتیمتر رشد می کنند و حداکثر وزن گزارش شده در انجمن آمریکایی 27 کیلوگرم است. میانگین عمر سگ پیت بول ۱۲ سال خواهد بود.

پیت بول تریر آمریکایی

پیت بول تریر آمریکایی یا همان پیت بول از جفتگیری سگ بولداگ و تریر ایجاد گردید. گمانه زنی ها، نژادهای مختلف تریر را  به عنوان والد پیت بول اححتمال می دهند مانند نژاد تریر سیاه، سفید، قهوه ای و یا حتی فاکس و به همین دلیل نام پیتبول به عنوان Staffordshire Bull Terrier شناخته می گردد.کاربردهای  تریر در قدیم برای جهت دادن به حیوانات گله ها یا برای شکار حیوانات بزرگ بوده است و رفته رفته شرکت کردن در مسابقات گاو بازی و نبردهای ناجوانمردانه بین حیوانات هم جزیی از وظایف و استفاده های سگ پیت بول گردید. رفته رفته این نوع بازی ها به دلیل خشونت بالا، ممنوع شد و جای خود را به مسابقات Pits داد. این میادین، بازی های خونینی بودند که معمولا در خفا وجود داشت و در آن سگ های پیت بول تریر آمریکایی به نبرد با یکدگیر می پرداختند. سگ های پیت بول به دلیل اطاعت زیاد از صاحب خود و شجاعت بالا تا آخر بازی مقاومت کرده و بازی را بسیار چالش برانگیز می نمود. در پنجاه سال اخیر بعد از ثبت پیت بول به طور رسمی نژاد پیت بول تریر آمریکایی از پیت بول انگلیسی یا استافورد تریر جدا شده و با هیکلی بزرگتر تکثیر یافت. البته در سراسر دنیا این دو نژاد یکی بوده و به استافورد شهرت دارند. 

قیمت سگ پیت بول

قیمت سگ پیت بول در جنسست های نر و ماده در این قسمت از سایت دهکده حیوانات درج می گردد. هم چنین مشخصات سگ پیتبول شامل شجره و قد و وزن آن در دوره های مختلف در شناسنامه این سگ ها درج خواهد شد و در هنگام بازدید قابل مشاهده است. تمام فرایند واکسیناسیون توله پیت بول زیر نظر دامپزشک در مجموعه دهکده حیوانات صورت می گیرد.

پیشنهاد ما به عنوان تربیت کنندگان سگ این است که برای پرورش سگ پیتبول زمان گذاشته و با آنها بازی کنید زیرا در صورت تخلیه نشدن انرژی پیت بول، رفتارهای نامناسبی را از این نژاد میتوان دید. نژاد پیت بول به دلیل مهربانی زیاد، تحمل خشونت از سمت صاحب خود را ندارد ، بنابراین تنبیه در تربیت پیت بول اثر چندانی نخواهد داشت.  آموزش پیت بول تریر آمریکایی را از سال های اولیه زندگی توله پیت بول شروع نمایید. تربیت و آموزش یک سگ پیت بول یک روند چند ساله است که طی چند روز انجام نمی شود و سرمایه گذاری زمانی بر روی این سگ ها در طولانی مدت جواب خواهد داد.

سگ پیتبول

سگ پیتبول اصلا خشن نیست. بر خلاف تبلیغات گسترده ای که در مورد وحشی بودن نژاد پیتبول تریر آمریکایی و روحیه جنگجوی این نژاد آمریکایی صورت می گیرد، پرورش دهندگان سگ اذعان دارند که این سگ ها بسیار مهربان، وفادار و همراه هستند. آنها بسیار اجتماعی هستند و دوست دارند همراه افراد آشنا فعالیت داشته باشند. حتما پیت بول ها را در حال پیاده روی و دویدن در کنار یک دوچرخه یا در حین دویدن با انسان ها در پارک ها دیده اید. 

سگ های قوی هیکل معمولا غذای بیشتری می خورند و احتمال اینکه دهانشان بوی نامطبوعی بدهد بیشتر است. به همین دلیل سعی کنید مسواک زدن هفتگی دندان های سگ پیت بول ترک نشود. معمولا سگ ها در طبیعت ناخن های خود را به روش طبیعی کوتاه می کنند ولی در محیط های مسکونی اینگونه نیست، پس سعی نمایید که ناخن های سگ پیتبول حداقل هرماه یک بار کوتاه گردد. نشانه بلند بودن ناخن های سگ پیتبول، صدای کشیده شدن ناخن ها در هنگام راه رفتن است. به یاد داشته باشید ناخن های بلند سگ ها می تواند در برخورد با انسان ها به ویژه کودکان خطرناک باشد، پس این مسئله را جدی بگیرید.

خصوصیات سگ پیتبول

خصوصیات سگ پیتبول بیشتر در مورد رفتارهای این سگ با سایرین است. اگرچه این سگ ها با کودکان صاحب خود مهربان خواهد بود ولی واکنش آن نسبت به دیگران به ویژه کودکان ناآشنا ممکن است مناسب نباشد به همین جهت آموزش های لازم را برای پذیرش کودکان از سنین پایین شروع نمایید. به دلیل حساس بود سگ پیت بول، بهتر است این سگ ها در محیط های اضطراب آور قرار نگیرند زیرا در صورت وجود استرس به ویژه ترس از جدایی می توانند دچار لرزش بدن گردند.یکی از راه های جلب توجه پیت بول، تشویق کردن و ابراز محبت به این سگ ها است.  

رنگ و پوشش پیت بول

سگ پیت بول به غیر از رنگ Merle، به تمام رنگ ها دیده می گردد.پوشش موی آنها یکدست هست و در بعضی مدل ها دارای طرح در قسمت های مختلف بدن هستند. به دلیل دارا بودن موهای نسبتا زیاد، مراقبت های بهداشتی سگ پیت بول مانند حمام نمودن این سگ ها باید جدی گرفته شود و به جز برس هفتگی، هرچند وقت یکبار با یک دستمال مرطوب برق انداخته شود. احتمال بروز عفونت در سگ های پیت بول بالاست به همین دلیل حتما گوش ها را از نظر عفونت هر چندروز یکبار معاینه کنید و با مواد پاک کننده مخصوص سگ پیت بول و پنبه گوش این حیوان تمیز نمایید. معمولا دم این سگ ها عمل می گردد.

مشخصات سگ پیتبول

قدرت سگ پیت بول مثال نزدنی است و چین و چروک روی پیشانی، ظاهری خشن تر به این نوع سگ آمریکایی بخشیده است.  چشم این نوع سگ ها مانند هاسکی به رنگ آبی نبوده و معمولا قهوه ای است. دم مخروطی شکل آنها با بدنشان تناسبی زیبا دارد که آنها را از دیگر سگ ها متمایز می کند. قد پیت بول نر در بزرگسالی از ۳۵ تا ۶۰ سانتیمتر رسیده و می تواند از ۱۸ تا ۲۷ کیلوگرم وزن بگیرد؛ اگرچه این سگ ها به وزن های بالاتر مانند 40 کیلوگرم هم می رسند ولی از لحاظ انجمن سگ پیت بول، این مقدار وزن قبول شده نیست. مانند اکثر حیوانات جنس ماده سگ پیت بول نسبت به نرها کوچکتر بوده و حداکثر۲۳ کیلوگرم وزن می گیرند. نسبت جمجمه این سگ نسبت به بدن بزرگ است.

جهت استعلام  قیمت سگ pitbull یا تعیین وقت بازدید برای  مشاهده و خرید سگ پیت بول می توانید با شماره های سایت تماس بگیرید. مجموعه دهکده حیوانات در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به هم میهنان عزیز است.

 

سوالات متداول پیت بول Pitbull

خصوصیات اخلاقی سگ پیت بول چیست؟

برخلاف تبلیغا گسترده در رابطه با خشن بودن این سگ لازم است بدانید که این سگ ها بسیار مهربان، وفادار و همراه هستند. آنها بسیار اجتماعی هستند. اغلب حسایت های این نژاد به نوع تربیت آن ها بازمیگردد. از دیگر ویژگی آن ها می توان به قوی و مستحکم، علاقمند به رهبری، آموزش پذیری در سن پایین و ... اشاره کرد. 

خصوصیات و ویژگی های ظاهری سگ پیت بول چگونه است؟

صورت سگ پیت بول مستطیل یا مربعی شکل با چروک هایی بر روی پیشانی است. همچنین دارا بودن فک قدرتمند و محکم از ویژگی های این سگ است. بدن این نژاد بسیار عضلانی و قوی است، آن ها دارای سینه ای عمیق و قدرتمند و پاهایی بسیار عضلانی و گسترده ای هستند، مو های بسیار ضخیم، کوتاه و هم چنین براقی دارند، تنوع رنگ در آن ها زیاد است

سگ نژاد پیت بول را از کجا می توان خریداری کرد؟

شما می توانید این سگ را از سایت دهکده حیوانات با اطمینان از سلامت کامل و با بهترین قیمت و نژاد اصیل خریداری کنید. 

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید