باکسر Boxer

تماس بگیرید سگ باکسر نر - BX200
تماس بگیرید سگ باکسر ماده - BX300
تماس بگیرید توله باکسر نر BX400
تماس بگیرید توله باکسر ماده BX500
تماس بگیرید توله باکسر اصیل - BX100

سگ باکسر

 باکسر ادامه نژاد بولن بیسر و به نوعی مشتق شده از ماستیفت آلمانی است که در حال حاضر این نوع ماستیف منقرض شده است. نژاد باکسر در کل دنیا بسیار محبوب است و ردپای این نوع سگ را در بسیاری از فیلم ها و کارتون های تلویزیونی می توانیم پیدا کنیم. بر خلاف باورعموم که سگ های قدرتمند را منصوب به اروپا به ویژه آلمان می دانند، شواهدی وجود دارد که نژاد باکسر متعلق به تبت و مناطق مرکزی آسیا است. گفته می شود تغییرات ژنتیکی و جفت گیری این نژادها هدف دار انجام شده و برای تقویت ویژگی شکار باکسر بوده است. سگی با شتاب بالا که می تواند در عرض چند ثانیه شکار را گیر انداخته و در چنگال قدرتمند خود نگه دارد.

قیمت سگ باکسر در ایران 

قیمت سگ باکسر در ایران با توجه به سن، قد، نژاد، میزان سلامتی و جنسیت صورت می پذیرد. تاریخچه سگ باکسر به سال های آغازین قرن نوزدهم  برمی گردد، زمانی که اولین نمونه از باکسر به دنیا آمد. این باکسر از والدینی بولداگ و بولون بیسر بود. بولن بیسر یک نوع سگ عظیم الجثه بودند که قابلیت شکار حیوانات غول پیکر مانند گراز و گوزن را دارا بودند. این نوع نژاد از لحاظ ظاهری، دارای فک بزرگ پایین است که اجازه حرکت را از شکار گرفته و باعث می گردد شکار در دهان باکسر گیرکند و به این ترتیب باکسر بتواند شکار را تا زمان رسیدن شکارچی در دهان خود نگه دارد.

فروش توله باکسر ارزان

فروش توله باکسر ارزان در اندازه ها و سن های مختلف در این صفحه از سایت فروشگاهی دهکده حیوانات صورت می پذیرد.علاوه بر کاربرد اصلی سگ باکسر به عنوان همراه در شکار، این سگ در حفاظت نیز کاربردهایی دارد. شجاعت باکسر باعث شده است که در گاردهای سلطنتی شاهد وجود باکسر باشیم. سگ های باکسر بسیار فعال هستند و از پیاده روی های طولانی لذت خواهند برد. باکسر ها توانایی زندگی در آپارتمان را دارند اما  فعالیت بدنی باید در برنامه هر روز این سگ ها قرار داده شود. حتی یک حیاط  برای نگهداری و زندگی یک باکسر مناسب خواهد بود. باکسرها به هوای معتدل نیاز داشته و زودتر از سایر سگ ها احساس سرما میکنند، در هوای گرم نیز این سگ ها کلافه خواهند شد.جهت خرید سگ باکسر در سنین  مختلف با شماره های 09123609467 تماس بگیرید.

باکسر خلق و خو

باکسر خلق و خو وحشی در زمان دعوا و درگیری دارد و نام این نوع سگ نیز به دلیل ضربه هایی شبیه حرکات بوکس، از کلمه بوکس گرفته شده است. در سال های اخیر آموزش سگ باکسر به این سمت رفته است که برای نگهبانی و همراهی اعضای خانواده از این سگ ها استفاده شود و تعامل این نوع سگ ها را با اعضای خانواده بیشتر کنیم. این طرح تا حدودی موفق بود و امروزه شاهد این هستیم که قابلیت نگهبانی به اندازه شکار در سگ باکسر بهبود پیدا کرده است. اگر به دنبال یک بازی هیجان انگیز با باکسرها هستید، باکسرها به بازی هایی مانند پرتاب توپ علاقه دارند. سگ های این نژاد فوق العاده فعال و پر جنب و جوش هستند وعلاقه ی زیادی به پیاده روی کردن دارند. باکسرها برای زندگی در آپارتمان مناسب هستند اما باید فعالیت بدنی و ورزشی کافی داشته باشند. یک حیاط متوسط میتواند مکان ایده آلی برای زندگی او باشد.

خرید سگ باکسر

خرید سگ باکسر با چند کلیلک در سایت فروشگاهی دهکده حیوانات مهیا شده است. علاوه بر ویژگی های بیان شده در این قسمت، چروک های موجود در اطراف چشم های باکسر مانع از ورود هر چیزی به چشم ها می گردد حتی قطرات خون شکار به چشم های باکسر وارد نمی گردد. بینی هایی با حفره های بزرگ نیز باعث می شود در هنگام دویدن بدون نیاز به تنفس دهانی همزمان با نگه داشتن شکار با دهان، تنفس سریع برای باکسر راحت تر شده و دچار کمبود اکسیژن نشوند. باکسر معمولا خیلی زود احساس سرما می کند و هم چنین در هوای گرم نیز دچار مشکل می شود. باکسرها علاقه ی زیادی به آوردن اشیاء پرتاب شده دارند.

مشخصات سگ باکسر

وزن سگ باکسر نر ۳۲ کیلوگرم و مدل ماده حدود ۲۷ کیلوگرم دارد. ارتفاع سگ باکسر نر حدود ۵۷  تا ۶۳ سانتی متر است که جنس ماده باکسر تا حداکثر قد ۶۰ سانتی متر خواهد رسید. مانند دیگر نژادهای سگ، باکسرها هم به بعضی بیماری ها دچار می شوند که شایع ترین آنها مشکلات ران است ولی امکان بروز بیماری های حاد حتی در حد سرطان نیز وجود دارد. این بیماری در اثر تورم های شدید و زخم های حاد بهبود نیافته در قسمت های مختلف ایجاد شده است. در آخر با علائمی مانند خون ریزی های شدید متوجه این بیماری می گردیم.  در صورت بروز سرطان برای سگ باکسر می توان شیمی درمانی را انجام داد. کاردیومیوپاتی نیز نوعی بیماری ارثی است که به دنبال اختلال در پمپاژ قلب، سگ دچار تپش قلب می گردد که ممکن است منجر به ضعف و سرگیجه باکسر و در حالت شدید منجر به مرگ این حیوان گردد. بنابراین تشخیص این بیماری قبل از خرید یا تکثیر باکسر با اهمیت بوده و سعی کنید تنها از مراکز معتبر و متخصص، سگ باکسر را تهیه نمایید.

تغذیه نژاد باکسر

برای تغذیه نژاد باکسر توصیه می گردد در هر روز ۲ تا ۳ واحد غذای سگ درجه یک را در دو وعده با فاصله به سگ باکسر بدهید. البته این متوسط مقدارغذای پیشنهادی برای سگ باکسر بالغ است که با توجه به اندازه جثه، سن، میزان سوخت و ساز و میزان فعالیت باکسر قابل تغییر است. سگها نیز مثل انسان ها عملکردی متفاوت دارند به همین دلیل نیازغذایی آنها نباید یکسان باشد. از به کاربردن رژیم های سخت و کم غذا دادن باکسر خودداری کرده و همیشه وزن باکسر را زیر نظر داشته باشید تا قبل از هر تغییری، میزان غذای سگ را کنترل نمایید. بهترین نوع تغذیه سگ باکسر، تغذیه دو وعده ای در کنار فعالیت بالا است.

مشخصات ظاهری باکسر

باکسرها  پوستی درخشان و سفت دارد. نوع پوشش موهای باکسر، کوتاه است به طوری که عضله های سگ باکسر قابل مشاهده است. رنگ غالب سگ باکسر یکدست سفید یا مخلوطی با رنگ حنایی گونه است. در مدل حنایی، قسمت های شکم و پا سفید است. مدل های انگلیسی باکسر همگی حنایی هستند و این رنگ برای سگ باکسر انگلیسی به نوعی برند محسوب می گردد تا جایی که سفید بودن باکسر انگلیسی دلیلی بر بیماری این سگ است. باکسرها به دلیل دارا بودن پوششی مودار بهتر است به صورت هفتگی با برس مخصوص تمیز گردند. این نژاد سگ نیز مانند سایر سگ ها به کوتاه کردن ماهیانه ناخن ها و شستن هفتگی دهان نیاز دارد. البته در نظر داشته باشید که این کوتاه کردن ناخن باید با دقت صورت گرفته و نباید اشتباها به رگ های خونی پای باکسر صدمه وارد کند زیرا این خاطره بد باعث خواهد شد که تجربه بدی از نظافت در ذهن سگ نقش ببندد.

سازگاری نژاد باکسر

سازگاری نژاد باکسر با خردسالان و آشنایان بالا بوده و می توانیم آنها را یک همبازی بچه ها بدانیم. البته به دلیل درشت بودن این نژادها، قرار دادن نوزادان در کنار این سگ ها هیچگاه توصیه نمی گردد. باکسرها از رها شدن ناراحت می شوند و از این نظر حساس هستند. از طرفی در هنگام آموزش بسیار جدی هستند به قدری که ممکن است با کسی که در زمان آموزش با آنها شوخی کند برخورد خوبی نداشته و حتی آسیب برساند. باکسر روی خواب خود نیز حساس است پس سعی کنید هیچ گاه مزاحم خواب باکسر نشوید زیرا عواقب خوبی نخواهد داشت. 

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید