ژرمن شپرد ورک لاین

ژرمن شپرد ورک لاین یکی از نژاد های بزرگ سگ می باشد که بسیار باهوش است. از ویژگی های ذاتی این حیوان می توان به فعال بودن، مطیع و خلق و خوی مهربان اشاره کرد. سگ ها می توانند دوست خوبی برای کودکان شما باشند.

ژرمن ورک لاین فروشی

این حیوانات به راحتی با کودکان ارتباط برقرار می کنند و تربیت پذیری بالایی دارند. سگ ورک لاین بی باک است و در مقابله با دشمنانش با اعتماد به نفس بالایی عمل می کند. با این وجود در برابر صاحبان خود بسیار مودب هستند. حیواناتی که برای فروش در سایت دهکده حیوانات قرار گرفته اند همگی از صحت کامل برخوردار هستند. شما می توانید از این سگ ها به عنوان سگ نگهبان، غریق نجات، سگ پلیس و ... کمک بگیرید.

قیمت توله سگ ژرمن ورک لاین

برای اطلاع از قیمت این توله سگ می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در این رابطه راهنمایی کنند. با توجه به صبور بودن سگ ورک لاین از آن به عنوان راهنمای نابینایان هم استفاده می شود. این حیوانات به شدت اجتماعی هستند و بودن در میان خانواده را به هر چیزی ترجیح می دهند. در تمام زمان ها این حیوان پارس نمی کند و فقط در وقت مناسب صدای او را خواهید شنید. بنابر این حیوانات را می توانید در آپارتمان ها نیز نگهداری کنید.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید