ژرمن شپرد سفید

ژرمن شپرد سفید یا وایت دارای پوشش بلندتری نسبت به ژرمن های معمولی است. این پوشش می تواند بین یک یا دو لایه هم باشد. وزن این نژاد از سگ ها از نژاد معمولی آن ها کمتر است. ژرمن شپرد سفید خلق و خویی مشابه با جد خود دارد و بسیار قابل اعتماد است.

ژرمن شپرد سفید قیمت

ژرمن شپرد سفید قیمت مناسبی دارد. شما می توانید از این حیوان در مکان های مختلف استفاده کنید. پوشش سفید این سگ دلیل بر زال بودن آن نیست. برای خرید این سگ فعال حتما در نظر داشته باشید که از فروشندگان مجاز خریداری نمایید. ژرمن شپرد سفید از سگ های با نژاد بزرگ محسوب می شود. پیدایش این سگ ها از سال 1914 و از کشور آلمان آغاز شد. برای منشا پیدایش این سگ ها نظریه های مختلفی وجود دارد که به اعتقاد برخی این سگ حاصل آمیزش سگ با گرگ است.

قیمت توله سگ ژرمن سفید

با توجه به این که این حیوانات صبور و آرام هستند شما می توانید روی هم بازی شدن این توله ها با فرزندانتان نیز حساب کنید. سگ ژرمن از پر طرفدار ترین نژاد های سگ در ایران محسوب می شود. هوشیاری شپرد سفید بسیار بالا است بنابراین شما از آموزش دادن به او لذت خواهید برد. 2 تا 4 ماهگی بهترین سن برای تربیت این توله ها است. شما می توانید قیمت توله سگ ژرمن سفید را از کارشناسان ما بخواهید.

تصاویر مجموعه
ساعات بازدید مجموعه
امکان بازدید همه روزه از مجموعه حتی روزهای جمعه و تعطیل
09123609467 شماره تماس - رفیعی
ساعات بازدید: 10 تا 19لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید